zpět do katalogu

GTM GTS 600 drtič větví benzinový

Cena bez DPH: 20 660 Kč
Cena vč. DPH: 24 999,- Kč
Výrobce GTM
Dostupnost Do 2 dnů
Výkon 4kW/95,5HP
Do průměru  5 cm
 Motor        GTM GTE 160
Startování ruční
Popis

GTM Professional vychází svým nejmenším modelem drtiče GTS 600 vstříc náročným privátním uživatelům, kteří potřebují silný a rychlý drtič dřeva zvládající průměr větví až do 5 cm. Díky své štíhlé konstrukci projede jakoukoliv brankou a velká kola či pomocné madlo výrazně ulehčí jakékoliv manévrování se strojem. Stroj se dá snadno rozložit a vejde se tak třeba do kufru běžného automobilu. I nejmenší model vychází z profesionální technologie GTM použité na velkých modelech drtičů, takže zákazník může čekat rychlost i výkony, které jinde zkrátka nenajde. Silný drtící mechanizmus se dvěma noži se speciálně šlechtěné oceli, rozdrtí jak tvrdé větve, tak i měkké části rostlin s nevídanou rychlostí. Samozřejmostí je i silný vtahovací efekt. Větev stačí násypkou vložit do drtícího ústrojí, které si ji automaticky vtáhne a zpracuje na jemné štěpky. Ty můžete pomocí deflektoru usměrnit třeba do zahradního vozíku nebo kolečka a pak je dále zpracovat (mulčovací směs, směs okolo keřů a stromků, vysypávání chodníčků nebo topení). Z hlediska bezpečnosti je tento drtič rovněž špičkou. Splňuje veškeré EU CE normy a vkládací otvor je vybaven gumovou clonou, která chrání obsluhu před možnými štěpinami, které mohou při procesu drcení odlétnout směrem k obsluze.

Technické parametry
Max. drtící výkon (cm): 5
Typ motoru GTM serie GTE 160
Výkon motoru - maximální (kW/HP): 4 / 5,5
Objem motoru (ccm): 163
Startování ruční
Palivo bezolovnatý benzín
Objem palivové nádrže (l): 3.6
Výška otvoru komínu nad zemí (cm): 118
Velikost vstupního otvoru (cm): 25 x 25
Výška otvoru výhozového komínu (cm): 78,5
Senzor oleje Ano
Směr výhozu rovnoběžně
Nastavení sklonu (°): deflektor, 60
Nouzový vypínač Ano
Průměr kol (mm): 200
Ložiska kol ano, kluzná
Nože 2 otočné + 1 pevný protinůž
Souvicející produkty

Koš na listí skládací 200l, 60x60x55cm

Běžná cena
245,- Kč
Ušetříte
102,- Kč
Naše cena
143,- Kč
včetně DPH
Výrobce ruzni
Dostupnost Skladem
Koš ze zesílené plachtoviny s možností snadného složení a umytí, dvě držadla pro snadnou manipulaci s košem. Použití: na hromadění a přenášení listí, zahradního odpadu a jiných lehkých materiálů.

Skládací koš na listí 50x65cm

Naše cena
276,- Kč
včetně DPH
Výrobce ruzni
Dostupnost Do 2 dnů
Skladací koš na listí, hlavní předností tohoto koše je jeho skladnost díky speciální pružné konstrukci, diky materiálům má velmi nízkou vlastní hmotnost, koš je vyroben ze zesílené plachtoviny, forma válce je z pružného drátu - velmi snadné složení a minimální rozměry ve složeném stavu, použití : pro listí, trávu a jiné lehké materiály v zahradnictví, domácnosti... .