zpět do katalogu

GARDENA EasyCut 400 elektrický vyžinač

Cena bez DPH: 1 364 Kč
Cena vč. DPH: 1 650,- Kč
Výrobce Gardena
Dostupnost Skladem v externím skladu
Příkon 400 W
Záběr  25 cm
Struna 1,6 mm
Hmotnost 2,4 kg

Elektrický turbotrimmer EasyCut 400 od společnosti GARDENA je lehká a praktická sekačka, která se dokonale hodí na delší okraje trávníků a špatně přístupná místa. Mimořádně velký spínač umožňuje nenáročnou obsluhu. Mimořádně dlouhá a nastavitelná přídavná rukojeť umožňuje snadné vedení. Rukojeť je otočná, takže s příslušným nastavením lze bez problémů sekat převislé okraje. Teleskopická násada může být pro pohodlnější práci přizpůsobena výšce postavy. Nastavení sklonu rukojeti na hlavici turbotrimmeru usnadňuje práci na těžko přístupných místech, např. pod lavičkami.

Pokud je sekání prováděno v blízkosti záhonů, lze pro ochranu květin rozložit chránič rostlin. Podávání struny lze ovládat prostřednictvím vyklápěcího mechanizmu. Výměna kazety se strunou je velmi snadná. Dodatečnou ochranu poskytuje chytač struny. Bezpečnostní snímač zajišťuje ochranu před nechtěným zapnutím. Vybrání pro kabel umožňuje jeho spolehlivé vedení. Pro nasazení krytu není potřeba žádné nářadí.

Pro snadné vedení elektrického turbotrimmeru jsou doporučena Přídavná kolečka (kat. č. 5310-20). S výkonem motoru 400 W je průměr sekání 250 mm. Struna je 1,6 mm silná a má délku 6 m.

Technické informace:

Šířka záběru: 25 cm

Výkon motoru: 400 W

Průměr struny: 1,6 mm

Délka struny: 6 m

Mechanizmus posuvu: nárazem

Hmotnost: 2,4 kg

Katalogové číslo: 8846-29