zpět do katalogu

ELEKTROCENTRÁLA RÁMOVÁ VeGA GK3800 AVR max výkon: 3,5kW dostupné leden/únor 2023

Cena bez DPH: 9 909 Kč
Cena vč. DPH: 11 990,- Kč
Výrobce VEGA
Dostupnost Na dotaz
Motor 4-takt OHV
Max./ jm. výkon 3,5kW/ 3,2kW
Nádrž 10 l
Hmotnost 48 kg
Tento produkt nezasíláme volte pouze osobní odběr na prodejně v Praze 9 

Vybavená a výkonná elektrocentrála s ochranným rámem značky VeGA - nový vzhled, kvalitní zpracování, pohodlná a jednoduchá údržba.
Tichý chod a kvalitní zpracování.
Základní parametry elektrocentrály VeGA GK3800 s rámem: 
Výkon provozní: 3,2kW
Počet fází: 1
Elektrický výstup: 2x 230V/50Hz AC, 1x 12V 8,3A DC
Ochrana proti přetížení: ano
Typ motoru: GK225-V, 4-takt OHV, vzduchem chlazený
Obsah válce: 223 ccm
Startování: ruční
Objem nádrže: 15 L
Provozní doba při 50% zatížení: 9 hod.
Provozní doba při 100% zatížení: 6,5 hod.
Kontrola nízké hladiny oleje: ano
Hlučnost: 68 dB/7m
Hlučnost: 97 dB
Krytí: IP23
Rozměry (v. x š. x d.): 59x46x46cm
Hmotnost: 48kg

Tento model elektrocentrály je vybaven ochranným rámem, ve kterém je motor umístěn a uložen v pružných silentblocích. Díky tomuto uložení má elektrocentrála minimální vibrace. Elektrocentrály VeGA se vyznačují nízkou hladinou vibrací, hlučností a spotřebou. Jsou vybaveny automatickým bezpečnostním systémem pro vypnutí při poklesu hladiny oleje pro ochranu motoru před poškozením.

Pro zajištění vysoce kvalitního napájecího proudu je nezbytná kvalitní regulace napětí a výkonu. Dle typu regulace jednofázové elektrocentrály VeGA mohou napájet téměř celé spektrum spotřebičů od prostého osvětlení přes elektromotory a ruční nářadí až po citlivou elektroniku a počítače, nebo lékařské přístroje a vybavení.

Elektrocentrály VeGA se svými rozměry se hodí do pojízdných autodílen, opravárenských vozů pro práci v terénu, nebo na staveništi při zakládání staveb. Lze využít i jako záložní zdroj pro napájení kanceláře, nebo domácnosti vybavené elektronikou.

Elektrocentrály VeGA jsou vybavené automatickým elektronickým systémem vyrovnávání napětí AVR (Automatic Voltage Regulation).


Systém AVR - jedná se o systém automatického elektronického vyrovnávání napětí, které svou kvalitou výstupního napětí (vyhlazení do +/-5%) umožňuje napájet jak běžné spotřebiče, tak jemnou elektroniku.

Automatická kontrola oleje jedná se o elektronický systém kontroly hladiny oleje. V případě, že hladina oleje dospěje do nízkého stavu v klikové skříni, tak tento systém automaticky zastaví motor a tím zabrání jeho poškození.

Součástí balení je návod, 1x klíč na svíčku, oboustranný klíč, nabíjecí kabel a 2x vidlice 230V.