zpět do katalogu

4474 RAPTOR HYDRO+sulka AV-650 nosič multifunkční

Běžná cena: 46 980 Kč
Ušetříte: 2 990 Kč
Cena bez DPH: 36 355 Kč
Naše cena vč. DPH: 43 990,- Kč
Výrobce Vari
Dostupnost Do 2 dnů
Motor BS 950E
Výkon 6,5 HP/ 4,8kW
Převodovka hydro
 Obj.číslo       4474

Motor HONDA GSV 190 je semiprofesionální motor s vysokým výkonem a kroutícím momentem. Hlavní předností tohoto motoru je lehký start, nízká spotřeba a výborný kroutící moment. Motor HONDA GSV 190 má identické výkonové parametry jako motor GCV 190. Motory GSV patří do semiprofesionální kategorie, kdy je motor opatřen litinovou vložkou válce, jinými pístními kroužky, dvojicí ložisek a lepší filtrací vzduchu. Motory GSV mají zhruba dvojnásobnou životnost v motohodinách než motory GCV.

Stavebnicový malotraktor VARI IV GLOBAL je spolehlivý pomocník hlavně při obdělávání půdy. Je osazen úsporným a tichým čtyřtaktním poloprofesionálním motorem HONDA GSV 190 s litinovou vložkou válce o výkonu 4,8 kW/6,5 HP a kroutícím momentu 13,5 N.m. Hlavní předností tohoto motoru je lehký start. Hmotnost malotraktoru bez příslušenství je 197 kg. Převod pohonu mezi motorem a převodovou skříní zajišťuje odstředivá spojka, která se automaticky sepne vždy při přidání plynu na vodících rukojetích.

Rukojeti jsou stavitelné výškově i stranově a najdeme na nich bezpečnostní vypínač zapalování. Ten v případě nehody či pádu obsluhy automaticky zastaví stroj. Stroj má tři rychlosti vpřed, neutrál a jednu rychlost vzad. Rychlosti vpřed jsou 2,8 - 9,5 - 12,5 km/h a vzad 3,1 km/h. Řazení rychlostí se provádí vždy za klidu stroje. Tažná náprava TN-GLOBAL obsahuje vnější závaží kol a dvanáctipalcová, foukaná kola s traktorovým šípovým vzorem. Kola jsou vybavena uzávěrkami nahrazující činnost diferenciálu se třemi polohamy. Součástí této sestavy je závěs Z-01 pro připojení pasivního příslušenství či návěsu a opěrná noha ON-01 pro snadné uskladnění stroje. V ceně malotraktoru je i sklápěcí vozík s nosností 400Kg označený jako ANV-400. Malotraktor VARI IV GLOBAL je dobrým pomocníkem, jak pro zahrádkáře, tak i pro farmáře.