zpět do katalogu

4426 Bubnová sekačka VARI DS-521 AGATHA

Cena bez DPH: 28 091 Kč
Cena vč. DPH: 33 990,- Kč
Výrobce Vari
Dostupnost Skladem
 
Záběr 58,5cm
Hmotnost 58 kg
Motor HONDA GCV 160
Pouze osobní odběr na prodejně.

Popis zboží

Představujeme Vám zbrusu novou bubnovou sekačku VARI DS-521 Agatha. Sekačka je osazena motorem HONDA GCV 160. Jedná se o novou generaci bubnových sekaček VARI postavenou na nových rámech s mnohem vyšší pevností a odolností v krutu.
Revoluční novinkou je také HDG plechový asymetrický kryt žacího disku. Díky novému řešení sekačka lépe seká a řádkuje vysokou trávu a je také mimořádně bezpečná pro obsluhu. Řada nových prvků, jako je nové uložení žacích nožů T-Bar, nové manipulační poutko či nový svorník upínání a polohování řidítek zkvalitňují komfort obsluhy. Sečení s Agathou je díky pevné nápravě a jedné pojezdové rychlosti velice přesné a pohodlné i ve svazích, kde perfektně drží směr.
Spodní i horní disk bubnové sekačky Agatha jsou plechové výlisky. Na horním disku jsou uloženy 4 otočné žací nože s oboustranným ostřím, které se při nárazu do překážky otočí a nepoškodí. Spodní disk je volně otočný na ložiscích a překrývá šroubové spojení nožů s horním diskem. Díky novým výztuhám uložení nožů T-Bar, které zvyšují pevnost a odolnost disku o více než 30 %, vydrží při správném zacházení žací disk po celou životnost sekačky. V případě nebezpečí zastaví bezpečnostní čelisťová brzda žací disk do pěti vteřin. Stejně jako u všech bubnových sekaček VARI je i u Agathy samozřejmostí použití kvalitního odolného kevlarového klínového řemene OPTIBELT pro pohon žacího disku.


motor HONDA GCV 160
pevná hnací náprava perfektně drží směr sečení i ve svahu
plachetka pro řádkování trávy
šíře záběru 58,5 cm / 4 nože
bronzové šnekové kolo v převodovce
inovované kevlarové řemeny optibelt
výztuha uložení nožů T-BAR

Hmotnost: 58 kg

Šíře záběru: 58,5 cm

Garantovaná svahová dostupnost: 30°

Typ motoru: HONDA GCV 160

Doporučená plocha: do 12000 m2

Plošný výkon stroje: 1300 m2/hod

Počet nožů: 4

Počet rychlostí: 1

Nastavení řídítek: výškově

Pojezdová rychlost: 2,0 km/h

Výška sečení: cca 4