zpět do katalogu

HECHT 8101 S motorový rotační kartáč

Cena bez DPH: 20 653 Kč
Cena vč. DPH: 24 990,- Kč
Výrobce Hecht
Dostupnost Skladem
 
Motor OHV 4-takt
Výkon    6,5 Hp
Šířka záběru 100 cm
Hmotnost  79 kg
Elektrostart

Parametr                    Popis
Hmotnost                  82 kg
Motor Hecht              4-taktní
Obsah                       173 cm3
Záběr                         100 cm
Výkon                         6,5 HP
Baterie                     12 V 5 Ah
Starter                      Elektrický

Popis zboží

Motorový rotační kartáč Hecht 8101 S s 4 taktním motorem Hecht OHV s obsahem 173 cm3 a výkonem 5 HP. Šířka záběru kartáče je celých 100 cm, rychlost jeho otáčení lze nastavit od 180 do 350 ot/min. V kombinaci s volbami rychlosti pojezdu tak může obsluha zvolit ideální poměr rychlosti pojezdu a otáček kartáče podle potřeb. Modely  jsou vybaveny třemi stupni převodu vpřed a jedním stupněm vzad. Díky propracovanému designu je většina ovládacích prvků pohodlně dostupná přímo z místa obsluhy. Řídítka jsou výškově nastavitelná, pákou pod nimi lze pohodlně nastavit i sklon kartáče.

Kartáč je vybaven elektrickým startérem z baterie, zachována samozřejmě zůstala i možnost klasického ručního stratu táhlem.

Kartáč lze doplnit o volitelné příslušenství (není součástí dodávky, nutno dokoupit) zachytávač smeteného odpadu a radlici. Ve spojení s radlicí se tak kartáč snadno proměníte v zimním období na výkonné zařízení k úklidu sněhu.

HECHT 8101 S je vítězem nezávislého testu prestižního německého časopisu Heimwerker Praxis, ve kterém se umístil na prvním místě s hodnocením poměru cena/výkon - dobré/velmi dobré.