zpět do katalogu

HECHT 3303 vysavač llistí + fukar

Cena bez DPH: 1 239 Kč
Cena vč. DPH: 1 499,- Kč
Výrobce HECHT
Dostupnost Do 4 dnů
Příkon 3000 W 
Sběrný vak 45 l 
Rychlost vzduchu 270 km/h
Hmotnost 3 kg

Detailní informace elektrický fukar , vysavač HECHT 3303

Výhody

Jednoduchou přestavbou se změní z vysavače na fukar. Ocelový předsekávací nůž nasávané listí podrtí na menší kusy. Režim fukaru je vhodný například pro úklid ploch, kde by mohlo hrozit nasátí předmětů, které by mohly vysavač poškodit. V zimě je pak vhodný na odfoukání čerstvého prašanu. Součástí je ramenní popruh usnadňující práci. Pojezdová kola umístěná u hubice výrazně ulehčují práci s vysavačem. Nastavitelné pomocné madlo. Na zadní straně vysavače je praktický zachycovač kabelu. 

Nasávací hubice vysavače je opatřena malými pojezdovými koly. Manipulace při vysávání je proto snazší, konec hubice zároveň není zbytečně obrušován o terén. Manipulaci zároveň ulehčí ramenní popruh a pohodlná madla. Pomocné madlo je navíc nastavitelné.

Po jednoduchém odejmutí vaku a nasávací hubice stačí vysavač osadit bezpečnostní mřížkou a foukací hubicí, čímž získáte lehký, avšak výkonný fukar. Ten lze použít k vyfoukání listí a nečistot ze špatně dostupných míst, v zimě lze využít například i k odfoukání čerstvého prašanu. Režim fukaru je určen i pro sfoukání listí v případě, kdy obsahuje tvrdé předměty (ořechy, kamení, větvičky apod.), které by při vysávání mohly vysavač ucpat, nebo poškodit jeho turbínu.

Na zadní straně vysavače naleznete praktický odlehčovač pnutí kabelu, který slouží k provlečení a uchycení přívodního kabelu tak, aby při práci zástrčka neustále nevypadávala.

Parametry elektrický fukar

Rychlost vzduchu        270 km/h
Motor Elektrický           230 V/ 50 Hz
Velikost sběrného vaku  45 l
Příkon                        3000 W